Джансу Дере (Cansu Dere) – Фірузе Султан Актори

Джансу Дере Cansu Dere 3

Джансі Дере — турецька актриса, народилася 24.10.1980г. в місті Анкара. Її шкільні роки пройшли в місті Ізмір. Вища освіта Джансі отримала в Стамбульському університеті на кафедрі археології. Під час навчання їй довелося жити окремо від своєї сім’ї, не дивлячись на юний вік. У вільний від роботи час Джансі Дере займається фотозйомкою і різними видами спорту.
В інституті вона була обрана Міс «Стамбульський університет». Дивитися


Філіз Ахмет – Нігяр Калфа у серіалі Актори

Филиз Ахмет 1Актриса
Народилася: 26 марта 1981, Скоп’є, Македонія
Турецька актриса кіно і театру Філіз Ахмет відома російським і українським глядачам за своєю роллю Нігяр Калфа в серіалі «Величне століття».
Філіз Ахмет народилася в Македонії, місті Скоп’є, де і закінчила Турецьку театральну Консерваторію.
Крім серіалу «Величне століття», вона знялася в декількох інших фільмах, але справжньою любов’ю Філіз є театр.
На сьогоднішній день на рахунку у актриси більше двох десятків театральних ролей. У кіно Філіз дебютувала в епізодичній ролі для турецького серіалу «Zavedeni» у 2001 році. Дивитися


Саадіт Ізіл Аксой – Садика Хатун у фільмі Актори

Саадет Изил Аксой 1Саадет Изил Аксой (Saadet Işıl Aksoy) – Садыка Хатун

Саадет Ізіл Аксой народилася 29 серпня 1983. Турецька актриса, але в Росії і Україні популярність їй приніс турецький серіал «Величне століття».

Саадет закінчила кафедру англійської мови і літератури Босфорського університету. За успішну роботу вона отримала кілька нагород.

Вона знялася в багатьох фільмах, таких як «Східні п’єси», «Красиве життя», «Молоко», «Любов на інших мовах», «Нянька за викликом», «Шкільний клас», «Яйця». Дивитися


Селім Байрактар — Сюмбюль Ага у серіалі Актори

Селім Байрактар - Сюмбюль Ага 3Селім Байрактар ​​народився в Іракському місті Кіркук, в 1975 році.
Зараз йому всього 37 років, але за його плечима кілька успішних робіт в кіно:
«Я хмару» серіал (2009),
«Крок у темряву» (2009) і, звичайно ж, блискуча роль в серіалі «Величне століття», де молодий Селім прекрасно передав образ Самбюля Ага, доглядача за наложницями. У актора блискуче майбутнє і вже скоро ми побачимо його нові ролі у фільмах. Дивитися


Бурак Озчивіт (Озчивит) — Малкочоглу Балі-бей Актори

Бурак Озчивіт (Озчивит) - Малкочоглу Балі-бей 1Бурак Озчивіт (Озчивит) народився в Стамбулі 24 грудня 1984 в турецькому місті Мерсині. Він має ступінь бакалавра, закінчив Університет Мармара, факультет образотворчого мистецтва.

У нього гарна статура, його зріст становить 1.87 м.
Бурак Озчівіт навчався в університеті міста Стамбула на факультеті кіно, образотворчого мистецтва та фотографії.
Дивитися


Пелін Карахан — Міхрімах Султан в серіалі Актори

Пелін Карахан - Міхрімах Султан 1Пелін Карахан – актриса. У серіалі грає дорослу Міхрімах.
Її повне ім’я – Вільдан Пелін Карахан. Народилася 6 жовтня 1984  в місті Анкара (Туреччина).
Зараз їй 28 років по зодіакальному гороскопу вона козерог. Все своє дитинство Пелін Карахан провела в Ізміре, де жила її сім’я.  Ізмір це дуже красиве портове  місто, він вважається другим за величиною після Стамбулу.  Пелін Карахан росла в сім’ї не одна, у неї також є  молодша сестра. Дивитися


Небахат Чехре – Валіде султан ( Валіде Хавса Султан, мати Сулеймана) Актори

Небахат Чехре - Валіде Хавса Султан, Небахат Чехре — актриса, граюча благородну й красиву матір султана Сулеймана.

Біографія
Вона народилася 15.03.1944 р., в невеликому містечку Самсун, на узбережжі Чорного моря. Її походження по батьківській лінії — грузинське. Після смерті свого батька, Небахат з сім’єю виїхала жити в Стамбул.

У 15 років Небахат отримала звання «Міс Туреччина», який в подальшому допоміг їй зробити кар’єру фотомоделі. У 1962 році вона знялася в першому фільмі, який виявився цілком успішним, завдяки чому з’явилися нові проекти. Дивитися


Мерьем Сахра Узерли – Хюррем Султан у серіалі Актори

Мерьем Сахра Узерли – Хюррем Султан 1Мерьем Сахра Узерли (тур. Meryem Sahra Uzerli) (род. 1983) — немецкая актриса турецкого происхождения. Играет в театре, кино и на телевидении.

Мерьем Узерли родилась 12 августа 1983 года в Касселе, Германия. Первый год Узэрли в Гамбурге из 10, которые она там прожила, так и прошёл между часовней и школой.

Ее мать — немка, а отец — турок. Мерьем является четвертым ребенком в семье, кроме нее есть еще 2 брата и сестра. Мерьем снялась в нескольких немецких фильмах. Потом же успешно прошла кастинг на роль Хюррем-Султан в телесериале Великолепный век.

Её выбрали среди многих тысяч претенденток. Мерьем Узерли доказала на съёмках для журнала Vogue Türkiye, что может меняться, Дивитися


Нур Феттахоглу (Айса) — Махідевран Султан у серіалі Актори

Нур Феттахоглу (Айса) - Махідевран Султан 1Нур Феттахоглу з багатодітної сім’ї, де всього п’ятеро дітей. Народилася актриса в 1980 році в місті Дуйсбург, Німеччина. Батьки мати Фатма, отцец Сінан Феттахоглу.
Закінчила університет міста Халіча, факультет дизайну одягу. Нур змінила кілька професій, перш ніж стати зіркою телесеріалів: працівник банку, телеведуча новин.

Популярність до Нур Феттахоглу прийшла після серіалу «Заборонене кохання», в якому вона зіграла роль Пейкер.
Перший шлюб з Муратом Айсанов.
Перед «Величним століттям» актриса знялася в палестинському серіалі «Долина вовків». Російському глядачеві вона відома за роллю в серіалі Чудовий Століття.

Дивитися


Мехмет Гунсур — виконавець ролі Шехзаде Мустафи в серіалі Актори

Мехмет Гунсур - Шехзаде Мустафа 3Мехмет Гунсур зіграв роль дорослого шехзаде Мустафи в серіалі «Величне століття» народився 8 травня 1975 року в місті Стамбулі, Туреччина. Він не лише актор, але й продюсер. Перший популярний фільм з його участю вийшов в 1997 році і називався Турецька лазня (хамам … Мехмет). Перший раз з’явився на екрані ще зовсім юним, в 14 років.

Мехмет вчився в школі Італіїї, а потім закінчив університет Мармара, факультет факультет масових комунікацій. Актор людина різносторонній і пробував себе в різних галузях, був учасником групи «Світанок», пробував себе в ресторанним бізнесі в Туреччині. Також часто працює моделлю, представляю відомі марки і позуючи модним журналам Туреччини.

Дивитися